Stężenie benzodiazepiny w organizmie

Witam!Od 16 lat choruje na nerwice lekowa-depresyjna i biore lorafen2mg/dobe .Wiem,ze jestem uzalezniona od malej dawki. Dodatkowo nie moge uzywac zadnych lekow zawierajacych alkohol i szalwie(np syropy na kaszel czy zwyly septosan )Chodzi o uzycie lekow wewnetrznie jak i zewn.Czy jest mozliwe,ze ta benzodiazepina jest w takim stezeniu w moim organizmie,ze w polaczeniu z alkoholem,szalwia lub ze srodkami znieczulajacymi np:w stomatologi,daje tzw objawy paradoksalne i drzenia rak,nog.Prosze oodp

Albo na przemian w zbyt dużym a potem zbyt małym i to powoduje objawy abstynencyjne... Chyba musi się Pani skonsultować z psychiatrą, żeby określić w tej sytuacji ewentualne odstawienie benzodiazepin lub ich substytucje.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza