Terapia trójlekowa w WZW typu C

Czy mam szanse na leczenie WZW C nowymi lekami -terapia trójlekowa? WZW C zostało stwierdzone w maju 2006 roku; przeszłam 3 terapie a/48tyg pegasys+rybawiryna b/3 m-ce pegintron+rebetol przerwano niki poziom krwi i płytek c/1m-c alfaferon+rebetol z powodu podania 2 jednostek krwi pozostał sam alfaferon do 24 tygodni nastepnie kuracja doświadczalna finansowana przez Szwajcarie Obecnie lekarze twierdzą w Toruniu że sie nie kwalifikuję zw/w powodów. Bogumiła z Torunia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu trudno jest podważać zasadność braku kwalifikacji do leczenia. W razie wątpliwości proszę udać się na konsultację do innego ośrodka zajmującego się leczeniem WZW typu C.