Termin miesiączki a poziom b-HCG 21-latki do analizy

witam, mam takie pytanie. Otoz 22 kwietnia mialam ostatnia miesiaczke, 16maja powinnam dostac kolejna. Zrobilam 2 testy, wynik pozytywny. Test HCG wyszedl tak; 56 125 ui/l (robiony we francji). Czy to oznacza ciaze? Jak tak to ktory tydzien? Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam.

Tak, oznacza to ciążę. Jeśli chodzi o tydzień ciąży to trzeba wielkość zarodka/płodu ocenić w USG. Pozdrawiam