Termin miesiączki a stosunek seksualny i ryzyko ciąży

Ostatnia miesiączka 18-23 listopada / 28 dni cykl. Stosunek plciowy 27/28/29 listopada. Jaka jest szansa że jestem w ciąży?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Każdy niezabezpieczony stosunek seksualny wiąże się z ryzykiem ciąży. Zalecam wykonanie testu ciążowego - najbardziej wiarygodny wynik testu ciążowego można otrzymać, gdy test jest wykonywany po ok. 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości zalecam konsultację u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.