Termin miesiączki po stosowaniu luteiny

Ile dni od odstawienia luteiny powinien pojawić się okres? jestem 4 dzien od odstawienia a okresu nie mam. kiedys mialam w 2 dzien, w tamtym miesiacu mialam w 4 dzien a dziś już w 4 nie dostałam. seksu nie uprawiam, tylko imitowalismy ruchy seksualne w ubraniach. brałam przez 5 dni po dwie tabletki pod jezyk.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Powinno się pojawić w ciągu najbliższych 2-3 dni.