Brak okresu po stosowaniu Luteiny

Witam. Ostatni okres mialam 16 lipca i do tej pory juz nie mam. Zawsze mialam nieregularne miesiaczki ale nigdy tak dlugo. Czy jego brak moze byc spowodowany braniem luteiny 50? Bralam ja od 16 dn cyklu przez 10 dni , dwa razy dziennie podjezykowo, przez 3 serie od ostatniej miesiaczki w lipcu wstecz. Dodam ze czuje sie zle, boli mnie zoladek brzuch i wypadaja mi wlosy.Wizyte u ginekologa mam za 2 tyg dopiero.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani z jakiego powodu brała Pani luteinę przez poprzednie 3 cykle. Brak miesiączki bez luteiny najpewniej wskazuje na zaburzenia hormonalne. Proszę cierpliwie poczekać na konsultację specjalisty ginekologa.