Brak okresu a przyjmowanie luteiny i Estrofem

Witam! Mam przepisaną luteinę i estrofem od lekarza na wywołanie okresu (brak od roku) Brałam luteinę i estorfem (estrofem od 16 dnia razem z luteiną ) i pojawił się słaby okres. po 2 tygodniach od okresu brałam znowu luteinę przez 10 dni i miałam czekać 10 dnia na okres. Okresu nie mam. I właśnie jak nie mam to muszę wziąć teraz znowu luteinę przez 10 dni i dołożyć estrofem z tym że nie wiem kiedy jest pierwszy dzień cyklu jak nia mam okresu ? po muszę brać estrofem od 16 dnia cyklu ; (

Piotr Pilarski

Sugeruję wykonać test ciążowy. Jeśli jest prawidłowy udać się do ginekologa.

Pozdrawiam.