Stosowanie Luteiny i Estrofem

Witam! Jakiś czas temu zanikł mi okres przez to, że brałam trochę długo "Cital". Ginekolog przepisał mi estrofem 50mg i luteinę. Brałam ją = 7dni - nic, potem = 28 tabletek 2x luteina od 2 tygodnia zaczęcia zażywania estrofemu. Okres jest już ok, ale skonczył mi się estrofem. Mam luteinę i lekarz wcześniej powiedział mi, że jak się pojawią normalne miesiączki to mam brać tylko luteinę. Ale nie wiem w jakich odstępach czasowych i od kiedy? Dziękuję!!

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak jak do tej pory wg zaleceń lekarza ginekologa co do luteiny i proponuje udac sie do lekarza ginekologa.