Brak okresu pomimo stosowania luteiny
Witam ,ostatni raz okres miałam 3 lipca i do tej pory nic.Byłam u lekarza ginekologa robił usg i powiedział że jest wszystko ,przepisał luteinę brałam 2x dziennie przez 7 dni i dalej nic. Boli mnie dól brzucha i rośnie mi co jest grane .

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli prawidłowe zażycie luteiny nie spowodowało pojawienia się miesiączki, proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.