Stosowanie Estrofemu a zaburzenia miesiączkowania

Witam! Brałam Estrofem 2mg przez 28 dni + przez 10 dni Luteinę 2x dziennie od 16 dnia cyklu. kiedy miesiączka wystąpiła normalnie - zaczęłam brać już tylko luteinę od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Niestety bez estrofemu miesiączka nie wystąpiła a minęło już 10 dni od ostatniej tabletki luteiny. Czy mam teraz czekać 16 dni żeby zacząć brać bazową wersję (estrofem+luteina) czy może teraz w 10 dniu cyklu ? Czy może od 16 samą luteinę, a od następnego cyklu już zacząć z estrofemem?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.