Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i negatywny test ciążowy

Czy to ciaza czy powiklania po braniu tabletek antykoncepcyjnych. Od 03.2012-08.2013 bralam tabletki antykoncepcyjne. Do 06.2013 bralam asubtele a przez ostatnie 2 miesiące artizie. Po odstawieniu dostałam pierwszy okres 1.10.2013 a od tamtego razu do teraz nie mialam go wcale zrobilam juz jakies 15 testow ciążowych i każdy jest negatywny. Co mi jest?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisany przez Panią brak miesiączki najpewniej jest związany z niedawnym odstawieniem antykoncepcji hormonalnej. U części kobiet po odstawieniu tabletek występują bowiem zaburzenia miesiączkowania. Póki co nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju - proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Gdyby nie wystąpiło w ciągu kilku-kilkunastu najbliższych dni, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy