Termin miesiączki, stosunek przerywany a ryzyko ciąży

Mam pytanie mój cykl wynosi 29 dni ( +/- 2 dni) Miesiączkę miałam dostać 06. lutego dziś jest 13.02 a nawet nie mam żadnych objawów. Bardzo się martwie ponieważ nigdy tak długo niespóźniała mi sie aż o 8 dni... Wykonałam już 5 testów i każdy wyszedł negatywny zrobiłam również badanie Beta HCG i wyniosło <0,100 Współżycie odbyło się dwukrotnie 01.02 raz był to stosunek przerywany a raz z zabezpieczeniem. Czy mozliwe że jestem w ciąży ?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest możliwa. Proponuję za około 3 dni powtórzyć badanie beta hcg z krwi, a następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.