Ryzyko ciąży a stosunek w prawdopodobne dni płodne

Witam. Prawdopodobnie w dni płodne współżyłam z mężem stosunek przerywany cykle mam 27 dniowe regularne dziś jest 17 dzień od współzycia okres spóźnia sie 3 dzien robiłam dziś test w południe wyszedł negatyw czy może to być jednak ciąża?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dla potwierdzenia wyniku testu z moczu, należy wykonać go minimum dwukrotnie. Pierwszy test został wykonany w prawidłowym odstępie czasowym, więc jego wynik traktowany jest jako wiarygodny.
Proszę więc wykonać ponownie test lub udać się na badanie oznaczenia poziomu hormonu beta-hCG we krwi.