Test BHCG a tydzień ciąży

Witam! 20,12,2012r zrobiłam testy HCG-ilościowo. Mój wynik to 805. Ostatnią miesiączkę miałam ok.8.11.2013r. Chciałam się dowiedzieć czy mój wynik jest prawidłowy dla tygodnia ciąży.

Szanowna Pani każde akredytowane laboratorium wykonując oznaczenie poziomu HCG w surowicy krwi podaje normy odpowiadające poziomom HGC i tygodniom ciąży.