Test bHCG i brak owulacji

Witam! Mam pytanie robiłam test beta hcg wynik 1norma5 w 14 dzień po stosunku czy jest on miarodajny? Dodam jeszcze że jestem już 16 dzień bez okresu robiłam również domowe testy w 19 dzień po stosunku porannego moczu były negatywne miałam regularne cykle bardzo się stresuje proszę o szybką odpowiedź z góry bardzo dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze końieczna jest diagnostyka hormonalna, proponuje udac sie do lekarza ginekologa.