Pojawienie się BHCG a brak ciąży

witam, Proszę o informację w jakich przypadkach dochodzi to pojawienia się we krwi beta hcg ? Czy bez ciąży w pewnej fazie cyklu też jest produkowane? Robiłam test w ok. 10 dniu po owulacji i wyszedł 2 mlU/ml i jeśli nie ma ciąży to dlaczego jest wykrywalny choć w minimalnym stopniu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jest kilka przyczyn i zawsze końieczna jest diagnostyka, proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.