Test FTA i stosowanie penicyliny w ciąży

Jestem w ciazy robilam testy 22 stycznia I 20 kwietnia jestem po 6 dawkach penicyliny I wynik jest taki sam rozni sie tylko tym ze 22 stycznia mam odczyn FTA ilosciowo wyb.d. (++++) 1/12000 a na wynikach z kwietnia odczyn FTA ilosciowo dodatni 1/12000 co oznaczaja te plusy ? czy po takich ilościach penicyliny ilości fta nie powinny zmaleć ?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze leczenie.