Testy ciążowe a antybiotykoterapia

Witam mam pewien problem ponieważ 28 sierpnia kochalam się z moim chłopakiem 2 dni po miesiaczce zrobilam testy płytkowe których wynik wyszedł negatywny i test beta HCG wyniku <1.00 miesiączke powinnam dostać w sobotę a nie mam jej do tej pory mam pewne objawy takie jak bol pleców nerek i jajników i uczucie jak bym ja dostała dodaj jeszcze ze zazywalam antybiotyk tetralysal czy powinnam dostać miesiaczke? Test beta był robiony po 19 dniach od stosunku

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik beta-hCG wyklucza ciążę. Nie ma powodów do niepokoju.