TK płuc a podejrzenie sarkoidozy i zwłóknienie płuc

po tk płuc podejrzewaja sarkoidoze i włóknienie płuc mam sie zaszczepić doustnie ,,ISMIGEN"- CZY WARTO?/ BYŁAM CHORA NA GRUŹLICE 20 LAT TEMU TERAZ MAM 46 LAT I CALE ZYCIE BARDZO CIĘŻKO PRACOWAŁAM: W PIEKARNI W ZAPYLENIU I GORACU WDYCHAJAC SPALINY Z PIECA GAZOWEGO)W HURTOWNI OWOCOW I WARZYW W ZIMNIE GRZYBACH PLESNIACH BAKTERIACHI KONSERWANTACH CHEMICZNYCH) I NA MASARNI( W ZIMNIE) JAK SIĘ RATOWAĆ -ODPOCZYWAĆ I ODZYWIAĆ SIĘ -WIEM A DALEJ??prosze o słowo ,dziekujęz góry

Witam. Ismigen jest złożoną szczepionką bakteryjną wspomagającą ogólny rozwój odporności organizmu. Myślę że w tym wypadku jak najbardziej warto rozważyć jej zastosowanie. Jeśli chodzi zaś o podejrzenie włóknienia płuc to do czasu postawienia pełnego rozpoznania i wdrożenia celowanego leczenia proponuję zastosowanie oszczędzającego trybu życia i unikanie narażenia na drażniące pyły.