Tkanka tłuszczowa w piersiach u 21-latka

witam, mam meskie piersi mialem robione usg i wyszlo ze tam jest tkanka tluszczowa, gdy dotykam czuje jakby guzy taki jakb zbity tluszcz i jest to nierowne, endokrynolog zalecil brac bromergon i ostatnio tamoxifen, dotykal i wyczul te guzy, powiedzial że to nie ginekomastia tylko tkanka tłuszczowa czyli bedą to tłuszczaki jako zbita tkanka?

To miejscowy tkankowy przerost tłuszczowy. Niestety, ale najczęściej jedynie skutecznym sposobem leczenia tej przypadłości jest chirurgiczne usunięcie tkanki tłuszczowej.