Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Refundacja leków na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Wymaga ona specjalistycznego leczenia. Jakie leki przyjmować przy łuszczycy? Czy są one refundowane? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o kosztach leczenia łuszczycy.

Cera tłusta mimo swoich wad, jest bardzo dobra na przyszłość. Nie należy z tym walczyć a jedynie dostosować się do mądrych zaleceń dermatologa. Jeżeli nie towarzyszy jej zbyt wiele zmian ropnych, to nie trzeba z tym aż tak mocno walczyć.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0

Proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej, polecam wykonać serię peelingów medycznych.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Dzień dobry,

Polecam wykonać serię zabiegów mających na celu zahamowanie nadmiernego wydzielania sebum. Mogą to być peelingi oraz laserowy peeling węglowy, który jest szczególnie dedykowany cerze tłustej. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem będzie konsultacja u specjalisty, który dobierze odpowiedni zabieg.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Dzień dobry,

Najlepiej jest spotkać się ze specjalistą, który dobierze dla Pani zarówno pielęgnację domową jak i gabinetową. Można rozważyć wdrożenie peelingów chemicznych czy mikrodermabrazji laserowej http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/zabiegi-laserowe/mikrodermabrazja-laserowa/

Pozdrawiam
Abigail Laskowska
Kosmetolog

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy