Tłuszczak a bolesność i napięcia mięśniowe zmienionej okolicy

Witam pomiedzy lopatka a kregoslupem odc piersiowy stwierdzo no na usg slabo ograniczony hiperechogeniczny obszar 59mmx60x9mm polozony tuz pod powierzchnia skory.Zmiana bez cech przeplywu wewnetrznego , moze odp.tluszczakowi.Prosze o pomoc bo od dwoch lat mam bole I napiecia miesniowe w okolicach zmiany .Mj

TRUDNO jest udzielić pomocy na odległość Kielce -Warszawa. PRZEPRASZAM!!! Proszę udać się do chirurga onkologa w Kielcach , zż