Tomografia komputerowa jamy brzusznej 28-latki do analizy

Witam serdecznie z uwagi na bóle brzucha wykonano TK jamy brzusznej w opisie badania wszystko prawidłowe poza : ,, wątroba niepowiększona, w segmencie VII 4mm hipodensyjne ognisko - niecharakterystyczne. " Czy to oznacza coś poważnego???

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej jest to torbiel lub naczyniak. Tak mała zmiana nie jest groźna.

Pozdrawiam.