Tomografia komputerowa jamy brzusznej 28-latki do analizy
Witam serdecznie z uwagi na bóle brzucha wykonano TK jamy brzusznej w opisie badania wszystko prawidłowe poza : ,, wątroba niepowiększona, w segmencie VII 4mm hipodensyjne ognisko - niecharakterystyczne. " Czy to oznacza coś poważnego???

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Najprawdopodobniej jest to torbiel lub naczyniak. Tak mała zmiana nie jest groźna.
Pozdrawiam.