Torbiel Bartholina a wysiłek fizyczny

Zdiagnozowano u mnie torbiel Bartholina. Do operacji nie doszło. Robiłam okłady z szalwi,rumianku. Po tym plamilam dwa dni,żółte uplawy,niedużo. Kontrola u ginekologa,diagnoza: torbieli nie ma,operacja niepotrzebna. Ale czasami odczuwam lekki ból w tym miejscu,zwłaszcza gdy dużo chodzę,jeżdżę na rowerze lub wysiłek fizyczny. Dlaczego i czy to minie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.