Torbiel cewki moczowej i torbiele jajników po porodzie

Witam ,mam 20 lat ,3 miesiące temu urodziłam córeczkę przez cc ,poniewaz mam torbiela cewki moczowej ,po 4 tygodniach bylam u lekarza na kontroli i stwierdzil torbiele na dwoch jajnikach i przepisał mi limetic ,dostalam okres po 4 dniach i trwalaz 9 dni po dwoch dniach znowu dostalam plamienia jakies brazowe i trwają one do dzisiaj czyli juz prawie dwa miesiace ,bylam z tym u lekarza i powiedzial ze to nie dobrze ale nie zrobil mi jakis szczegolnych badan i odrazu przepisal mi estradiol

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę stosować się do zaleceń ginekologa, jeśli dolegliwości nie ustąpią proszę ponownie skonsultować się z ginekologiem prowadzącym.