Torbiel na lewej nerce w USG

witam.mam torbiel na lewej nerce-po,usg lekarz napisal ze w biegunie dolnej nerce lewej zmiana heterogenna owymiarach-130 na 91mm, do .dalszej diagnozy-prosze mi napisac-co-to-znaczy-pozdrawiam

To zmiana o niejednorodnej echogeniczności (odbiciu fal ultradźwiękowych), więc wcale w 100 procentach nie można powiedzieć, że jest torbielą. Zmiana jest jest bardzo duża. Nic więcej na podstawie USG na temat tego guza nie można napisać. Na pewno celem pogłębienia diagnostyki trzeba by wykonać TK układu moczowego. O diagnostyce i dalszym sposobie postępowania musi zadecydować urolog - z nim należy ten problem bezpośrednio skonsultować.