Torbiel oponowa w opisie MR kregosłupa
zrobiłam badanie mr kregosłupa opis TORBIEL OPONOWA ŚR.5MM NA POZIOMIE SEG S1/S2 PO PRAWEJ STRONIE wyniki badania radiol.wykazały prawostronna skolioza/rotacje trzonów kręgowych /zwyrod.trzonów kręg.w postaci skleriozacji podchrzęstnej osteofity /lekarz ortopeda powiedział że z tym się zyje nie zlecił mi rehabilitacji, leków absolutnie nic. Co dale robić ból niesamowity/drętwienie rąk/nóg problem z ubieraniem się mam 52 l

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Proszę zgłosić się do neurochirurga, być może możliwa jest operacja. Jeżeli nie to pomocna będzie fizjoterapia. Odnośnie bólu sugeruję udać się do terapii leczenia bólu przewlekłego.