Torbiel splotu naczyniówkowego w usg ciąży

Witam. Jestem w 21 tyg. ciąży. Podczas badań prenatalnych na usg wyszło następująco: torbiel splotu naczyniówkowego strony lewej 16,0 x12,0 ,torbiel splotu naczyniówkowego strony prawej 18,0 x 10,0, poza tym róg przedni komory bocznej lewo 6,9 mm,róg tylny komory bocznej lewo 10,1mm,lewa półkula 24,7mm największy pomiar (MVP) 6,0 cm,pępowina trójnaczyniowa,prawidłowy kształt czaszki,obraz półkul,komór bocznych,śródmózgowia i tylnego dołu czaszki prawidłowa. Czy grozi wodogłowie?

To jeszcze wczesny okres ciąży, płód cały czas ulega przeobrażaniu się, rozwojowi, narządy i struktury anatomiczne dojrzewają. Na pewno wymagana jest ścisła obserwacja rozwoju płodu. Musi Pani wykonywać wszystkie zalecenia swojego ginekologa prowadzącego. Zapewne będzie konieczna konsultacja w ośrodku patologii ciąży. O wszystkim zadecyduje ginekolog prowadzący.