Torbiel w jądrze wykryty w USG

Witam. Około dwóch lat temu podczas USG lekarz wykrył u mnie torbiel w jądrze. Dodatkowo pokazały mi się dość spore żylaki, które lekarz po operacji przepukliny pachwinowej zalecił usunąć jak najszybciej. Jestem przed konsultacją z urologiem, ale czy coś więcej na temat operacji możecie podpowiedzieć? Żylaki są bardzo widoczne, często miewam ból jądra, zapalenia itd. Torbiel jest wielkości paznokcia kciuka.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zabieg jest wskazany, ponieważ żylaki powrózka nasiennego mogą doprowadzić do bezpłodności w przyszłości.