Torbiel w obrębie nerki a jej bolesność

Witam mam problemy z nerkami na obu nerkach torbiele od kilku dni boli mnie prawa nerka ostatnio w nocy zlapal mnie straszny bol promieniujacy do nerek w tym momencie bola mnie obie nie moge sie schylic i bol zaczol promieniowac do nogi . moje pytanie brzmi czy to moze byc cos powaznego odnosnie tych torbieli ? czy przez te torbiele moze sie rozwinac rak ?

Lek. Tomasz Budlewski

Są różne choroby związane z torbielami nerek, bez dokładniejszych informacji nie jestem w stanie udzielić informacji dotyczących rokowania w Pani przypadku. Co do bólu to ma Pani objawy kolki nerkowej i proszę jak najszybciej udać się na SOR/do lekarza