Obecność krwi w moczu a bolesność nerki

Witam, W analizie moczu mam krew ( powtarzalam dwa razy), bol w prawej nerce, promieniujacy do dolu brzucha I nogi. Mialam RTG jamy brzusznej w wynikiem bez zmain. nerka boli mnie od 3 mc. Cierpialam juz kiedys na kamice nerkowa. co moge zrobic dalej. Lekarz przepisal mi antybiotyk I nie wytlumaczyl dlaczego.

To nawrotowa kamica nerkowa, najczęściej wapniowa, trwały defekt metabolizmu mineralnego
badania: ,
- krew: wapń, fosforany, sód, potas, kwas moczowy
- dobowa zbiórka moczy na wapń
Leczenie - w zależności od wyników