Torbiel w pęcherzu moczowym
Witam . Byłam u urologa i stwierdzono że mam torbiel w pecherzu. Na usg widac ze pojawia sie i zanika, jest niewielki ale boje się, co prawda lekarz stwierdzil , że skoro nie mam większych dolegliwości nalezy to zostawic i badac co jakis czas. Czy to dobre rozwiązanie? prosze o radę

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Z opisu sytuacji wydaje się, że postępowanie zachowawcze jest właściwe, jednak jednoznacznie można to stwierdzić po możliwości całościowej oceny stanu klinicznego.