Torbiel w piersi a planowanie ciąży
Witam, ok 2 late temu wykrytu mi w prawej piersi torbiela ok 11mm, przed miesiczka powieksza sie ok 10 mm, i lekko boli. jest to budowa prosta. Czy trzeba robic biopsje? Czy jesli na usg nie ma nic podejrzanego to wystarczy je powtarzac co rok?? mam 23 lata- za ok rok/dwa planujemy z mezem dziecko. Posze o porade- martwi mnie ten problem...

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, zalecam tak jak dotychczas coroczną kontrolę zmiany. Jest możliwość, żeby wykonać aspirację płynu z torbieli. Nie ma natomiast żadnych przeciwwskazań do zajścia w ciążę. Pozdrawiam