Torbiel zastoinowa w wyrostku sutkowym w wyniku rezonansu magnetycznego
co to jest pojedyncza torbiel zastoinowa wielkosci 7mm w prawym wyrostku sutkowatym? Odebrałam własnie rezonans głowy

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Witam , torbiel jest zmiana łagodną , lekarz prowadzący czy kierujący na badanie podejmie decyzje o sposobie leczenia , poizdrawiam , zż