Wynik rezonansu magnetycznego i drżenie rąk
Odebrałam wynik rezonansu magnetycznego w związku z drżeniem rąk. Ostatnie zdanie mnie niepokoi:drobna przestrzeń płynowa w wyrostku sutkowatym po stronie lewej.Proszę o odpowiedź,gdyż wizytę u neurologa mam dopiero za 2 miesiące,nawet prywatnie nie ma terminów,Jagoda

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania może wskazywać na stan zapalny w obrębie wyrostka sutkowatego. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.