Nieznacznie wzmożone uwodnienie wyrostka sutkowatego kości skroniowej obustronnie
Jestem RM głowy, prawidłowy obraz MR kory, istoty białej i jąder podkorowych. szerokość ukadu komorowego prawidłowa. Cech przemieszczenia i ucisku komór brak. Obraz MR struktur pnia mózgu prawidłowy itd. Nieznacznie wzmożone uwodnienie wyrostka sutkowatego kości skroniowej obustronnie. Nadmieniam, że mam problemy ze stawami mostkowo-obojczykowymi (trzeszczenie, jakby było jakieś zwapnienie, lekki ból) oraz łopatkami (przeskakiwanie powoli przechodzące w trzeszczenie i dyskomfortem).

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania może wskazywać na stan zapalny w obrębie wyrostków sutkowatych. Nie można wykluczyć innego podłoża zmian. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.