Cechy tłuszczowej przebudowy wyrostków sutkowatych obu kości skroniowych w opisie badana MR głowy
Witam. Ostatnio robiłem badanie MR głowy i proszę o interpretacje opisu: Cechy tłuszczowej przebudowy wyrostków sutkowatych obu kości skroniowych. Co to może oznaczać? Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Witam. Są to zmiany degeneracyjne najczęściej pojawiające się z wiekiem. Zazwyczaj nie mają znaczenia klinicznego.