Opis badania MR mózgowia z kontrastem
Opis badania MR mózgowia z kontrastem iv. W istocie białej obu płatów czołowych, podkorowo, drobne, nieliczne zmiany demielinizacyjne, s ok. 3-4 mm. Innych zmian ogniskowych w obrębie struktur mózgowych nie uwidoczniono. Ku tyłowi od móżdżku niewielka torbiel pajęczynówki szerokości do 16 mm, długości do 15mm powyżej otworu wielkiego. W zatoce klinowej po stronie prawej polip śr. ok 1,5 cm. Drobne zmiany zapalne w obrębie wyrostków sutkowatych obu kości skroniowych. Proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Badania nie można ocenić bez znajomości celu jego wykonania ani badania lekarskiego. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam.