Co oznacza wynik badania MR mózgowia z kontrastem?

Witam, potrzebuje opinii neurologa jestem po badaniu MR mózgowia z konstrastem, w prawym konarze dolnym móżdżku, w lewym konarze środkowym, w prawym konarze górnym, przykomorowo w lewej półkuli móżdżku widoczne drobne ogniska demielinizacyjne średnicy do 3-3,5 mm. W istocie białej obu półkul mózgu widoczne ogniska demielinizacyjne, łącznie około 15 ognisk w strukturach nadnamiotowych, najwieksze zmiany polozone nadkomorowo-w lewym placie czolowym oraz w obrębie ciala modzelowatego i nadkomorowo

Witam!
Wskazana dalsza diagnostyka na Neurologii: potencjały wywołane, badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Liczy się czas postawienia prawidłowego rozpoznania i ew. włączenia leczenia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.