Niedokrwienie móżdżku, zmiany zapalenia wyrostków sutkowatych oraz zatok obocznych nosa

mam pytanie byłalm u laryngologa z zachwianiami równowagi lekarz przeczyścił mi uszy i kazał pokazać się za pół roku międzyczasie miałam rezonans magnetyczyn i wykazało mi niedokrwienie móżdżku a także zmiany zapalenia wyrostków sutkowatych oraz zatok obocznych nosa mam pytanie czy lekarz laryngolog też tak mnie ma pozbyć czy zacząć działania i laryngologicznie dochodzić z kąt te moje zachwiania równowagi bo neurolog też dokładnie jeszcze niewie

Móżdżek to główny narząd odpowiedzialny za równowagę. Trzeba iść w tą stronę diagnostyki. RM nie jest dobrym badaniem wyrostków sutkowatych i zatok. TK daje prawidłowy obraz tych okolic. Zróbcie badanie naczyniowe szyi i mózgu oraz Holtera.