Wynik rezonansu magnetycznego głowy 49-latki
opis rezonansu magnetycznego sekwencja fse w obrazie t 1 i t 2 zaleznych od flair uzupelnione skanami dyzfuzji w prawym kacie mostkowo -muzczkowym widoczne male naczynia krwionosnego do poczatkowego odcinka nerwu 8 , co moze budzic podejrzenie konfliktu nerwowo naczyniowego ponadto dostrzega sie skape zmiany zapalne w przednim sitowiu po stronie lewej

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie przebiegu nerwu ósmego. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.