Wynik badania rezonansem magnetycznym mózgu do analizy
obrazowanie metoda rezonansu magnetycznego wykonane sekwencja fse w obrazach t 1 i t 2 zaleznych oraz flair uzupelnione skanami dysfuzyjnymi w prawym kacie mozgowo mozdzkowym widoczne jest przyleganie malego naczynia krwionosnego do poczatkowego odcinka nerwu 8 co moze budzic podejrzenie konfliktu naczyniowo nerwowego dostrzega sie skape zmiany zapalenia w przednim sitowiu po stronie lewej

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie przebiegu nerwu ósmego. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.