Nieco szersza przestrzeń okołonaczyniowa poniżej prawego jądra soczewkowego

Wynik badania rezonansu magnetycznego - co oznacza? "Nieco szersza przestrzeń okołonaczyniowa poniżej prawego jądra soczewkowego. Zmniejszona powietrzność komórej obu wyrostków sutkowatych odpowiadająca treści gestopłynowej lub ziarninie zapalnej."

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na stan zapalny w obrębie wyrostków sutkowatych. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.