Nieco szersza przestrzeń okołonaczyniowa poniżej prawego jądra soczewkowego
Wynik badania rezonansu magnetycznego - co oznacza? "Nieco szersza przestrzeń okołonaczyniowa poniżej prawego jądra soczewkowego. Zmniejszona powietrzność komórej obu wyrostków sutkowatych odpowiadająca treści gestopłynowej lub ziarninie zapalnej."

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na stan zapalny w obrębie wyrostków sutkowatych. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.