Co oznacza poszerzona przestrzeń okołonaczyniowa w tylnej części jądra soczewkowego lewego średnicy 7mm?
Co znaczy opis badania TK: "poszerzona przestrzeń około naczyniowa w tylnej części jądra soczewkowego lewego średnicy 7mm". Proszę o szybka odpowiedź. Martwię się

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Może to oznaczać poszerzenie naczynia. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.