Torbielowate przestrzenie okołonaczyniowe w obrębie jąder

Witam. Co oznacza opis TK ? : torbielowate przestrzeni okołonaczyniowych w obrębie jąder podstawowy po stronie lewej. Poza tym obraz MR mózgowia w granicach normy. Grażyna

To jakieś mało istotne zwyrodnieniowe drobne torbiele w obrębie jąder postawnych mózgu w okolicy naczyń co nie powinno wyzwalać żadnych implikacji klinicznych i nie wymaga leczenia. Nie ma powodu do niepokoju.