Poszerzenie okołonaczyniowych przestrzeni płynowych na wysokości jąder podstawy i sklepistości
co oznacza w badaniu MRI: poszerzenie okołonaczyniowych przestrzeni płynowych na wysokości jąder podstawy i sklepistości. pojedyncza zmiana o wielkości 4-5 mm w istocie białej w prawym płacie czołowym? byłabym bardzo wdzęczna za odpowiedź

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie mózgowia. Konieczne jest odniesienie wyniku badania do występujących dolegliwości. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.