Upośledzenie powierzchności lewego wyrostka sutkowatego z powodu częściowej sklerotyzacji
Tomografia komputerowa głowy i szyji. widoczne jest upośledzenie powierzchności lewego wyrostka sutkowatego z powodu częściowej sklerotyzacji oraz zalegania hypodensyjnej, miękkotkankowej treści w części komórek pneumatycznych. Cech detrukcji wyrostka nie stwierdza się. co to oznacza . Mam się martwić?

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie wyrostka sutkowatego. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.