Częściowa sklerotyzacja lewego wyrostka sutkowatego oraz śladowo wykształcone zatoki czołowe w opisie TK głowy

Witam!miałam robione TK głowy z kontrastem ponieważ po urazie głowy ze wstrząśnieniem mózgu ciągle boli mnie głowa.Z opisu wynika,że wszystko jest w normie tylko "częściowa sklerotyzacja lewego wyrostka sutkowatego oraz śladowo wykształcone zatoki czołowe " . proszę mi napisać co to znaczy ,bo nie rozumiem.I co dalej robić z tym bólem i zawrotami głowy? Z góry dziękuję

Zmiany wrodzone, może też pozapalne, stare ...
Ogólnie obraz w normie
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam