Komórki wyrostka sutkowatego, częściowo wypełnione płynem, częściowo sklerotyczne a częściowo powietrzne

Witam proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania tomograficznego - wizyta za miesiąc... Ucho prawe: komórki wyrostka sutkowatego, częściowo wypełnione płynem, częściowo sklerotyczne a częściowo powietrzne.Niewielkie zgrubienia w jamie sutkowej i bębęnkowej.Kosteczki słuchowe prawidłowe.Pogrubienie błony bębenkowej.Struktury kostne ucha wewnętrznego prawidłowe.Obraz odpowiada miernie nasilonym przewlekłym stanom zapalnym.Bardzo poproszę o interpretację. W drugiej części napiszę o zatokach.

Nie pisz w drugiej części o zatokach tylko napisz w części pierwszej o co Ci chodzi. Objawy, choroby uszu i przyślij linka z TK opisy mnie nie interesują