Torbiel zatoki szczękowej i przewlekłe zapalenie migdałków

Witam serdecznie Moje 6-letnie dziecko okazało się, że ma torbiel zatoki szczękowej lewej. Ponadto ma przewlekłe zapalenie migdałow podniebiennych i przerost migdałka gardłowego - termin operacji wyznaczony w Szpitalu na Krysiewicza to kwiecień/2016, czekamy już od grudnia 2014. Teraz doszedł torbiel, ponadto nieżyt trąbki słuchowej; niedosłuch. Proszę uprzejmie o poradę, Plan leczenia, bądź kontakt do bardzo dobrego specjalisty.Z góry dziękuję serdecznie

Kwiecień 2016 to Wasze dziecko będzie już trwale głuche a obrzęki polipowate/nie torbiel/ w zatoce sprawią, że będzie wymagało leczenia operacyjnego. Chcecie tego? Nie odpowiadam na pytania bez podania miejsca zamieszkania. Spieszcie się!